774 350 355 [email protected] Nezávazná konzultace

Vybodování

Dosáhli jste hranice 12 bodů?
Jste vybodovaní?

Došla vám již výzva
k odevzdání řidičského průkazu?

Řešíme nejen vybodování, ale všechna rizika odebrání řidičského průkazu.

Jak to funguje

Kontaktujte nás co nejdříve

Nyní jde o čas! Rychlost jednání je nutná, abyste mohli stále řídit. Reagovat na dopis od úřadu je nutné do 5 dnů. My vám vysvětlíme postup zastupování naším zkušeným advokátem. Přezkumné řízení a umazání bodů je komplikovaný proces vyžadující dlouholeté zkušenosti a znalosti, které máme. V rámci řízení vás budeme zastupovat v problematice přezkumu vybodování, pokut, námitkovém řízení, odvolání atd.

Proces umazání bodů

Podáním včasných námitek dochází k přerušení lhůty k odevzdání řidičského průkazu. Po tuto dobu řešení tedy můžete řídit. Získaný čas poté využíváme k přezkoumání obdržených podkladů k jednotlivým přestupkům. Vše důkladně posuzujeme jak z pohledu důkazního, tak procesního. Ve většině případů odhalíme oprávněné důvody, díky kterým se nám podaří umazat nějaké body a vy tak nepřijdete o řidičský průkaz.

Naše úspěšnost

Ručit vymazání bodů bohužel nemůže nikdo. Nicméně vám garantujeme, že vás bude zastupovat zkušený advokát, všechna podání a konání budou probíhat na profesionální úrovni a že uděláme maximum pro to, abyste řidičský průkaz nemuseli odevzdat. Ve většině případů se nám povede body umazat. Dlouhodobou úspěšnost záchrany řidičského průkazu máme více než 70 %.

Kolik to stojí?

Cena za přezkum vybodování je 15 000 Kč. V ceně je již naše roční služba proti dopravním přestupkům. Budete tak do budoucna chránění před dalšími možnými pokutami. Uvedená cena je konečná bez dalších doplatků apod. Vztahuje se na celé správní řízení (přezkumné řízení, včetně případných odvolání a pokročilých fází řízení).

Nezávazné zhodnocení případu

Nechcete přestupky vůbec řešit?

Chcete jezdit úplně bez pokut?

Více o roční službě

Důsledky vybodování

  • Ztráta řidičského průkazu na dobu 12 měsíců

    Jednoznačně nejvážnější důsledek. Zejména pro řidiče z povolání. Mohou tak díky tomu ztratit klidně zaměstnání.

  • Povinné přezkoušení v autoškole

    Kromě toho, že vás čeká teoretický test, ztrácí mnozí řidiči po roce jistotu v řízení, pod tlakem pak udělají zbytečné chyby a zkoušky se jim tak výrazně prodraží.

  • Lékařské vyšetření a dopravně-psychologické vyšetření

    Další položka, ze kterou nejen zaplatíte, ale kterou mohou dělat jen akreditovaní dopravní psychologové. Jedná se o přezkoumání vašich psychické výkonnosti a hodnocení osobnostních vlastností.

Působíme po
celé republice

Jsme na Vaší straně - pište a volejte