774 350 355 [email protected] Nezávazná konzultace

Jezděte bez pokut

Všechny pokuty vyřešíme za vás

Získáte 365 dní „imunity“

Nehrozí vám ztráta řidičského průkazu

Při přestupku – nic neřešte a nesdělujte. Jen zažádejte o správní řízení.

Výhody roční služby

Minimum vašeho času a zatížení

Po dobu roční služby pouze policii sdělíte, že chcete případ projednat ve správním řízení. NIC nepodepisujete, NIC nepřiznáváte, NIC neříkáte. Jakmile vám přijde předvolání, pouze nám ho přepošlete k vyřešení a my už se o vše postaráme. Poté pak celý průběh řešení případu řídíme tak, abyste stále věděli, jak pracujeme.

Benefity pro klienty

V případě dopravní nehody vám ZDARMA pomůžeme získat pojistné plnění od pojišťovny. Nemusíte se bát, že by pojišťovna například krátila plnění za opotřebení vašeho vozidla.
Pokud se dopustíte vážného přestupku, na který se roční služba nevztahuje (alkohol, drogy, odebrání řidičáku, zavinění dopravní nehody), vyřešíme jej s 50% slevou.

Už nezaplatíte za pokuty ani korunu

Ochráníme vás před pokutami, trestnými body a ztrátou řidičského průkazu. Garantujeme vám, že již nezaplatíte za pokuty ani korunu. Stejně tak vám pomůžeme, aby vám v případě dopravní nehody pojišťovna nekrátila pojistné plnění. Vše probíhá výhradně v mezích zákona. Známe dokonale zákony a využijeme je ve váš prospěch.
S námi se věnujete jízdě a nemusíte neustále sledovat tachometr, zda náhodou nejedete o 5 km/h rychleji.

Přestaňte řešit automatické radary a modré zóny.

Pro koho je roční služba opravdu výhodná?

 • Nechcete platit nesmyslné pokuty

  Toto jsou případy, které řešíme nejčastěji – automatické radary, špatné parkování, výzvy provozovateli vozidla. S naší roční službou vás toto již trápit nebude.

 • Řidiči z povolání

  Ti jsou bezesporu nejohroženější skupinou, které se naše roční služba vyplatí. Několik hodin denně se pohybují v hustém provozu, a proto je téměř „nemožné“, aby se vyhnuli spáchání přestupku.

 • Časté jízdy ve městech

  Městský provoz u nás znamená spoustu jednosměrek, nepravidelných uzavírek, tunelů, modrých zón apod. To jsou přesně místa, kde je možné řidiče opakovaně nachytat.

 • „Uspěchaní“ řidiči

  V současné době už to jsme téměř všichni. Manažeři, obchodníci, podnikatelé...Ti všichni jsou pod tlakem výkonu, počtem schůzek, povinností být všude včas a často tak nechají nohu na plynu více, než je dovoleno. I pro ně je řešením naše roční služba.

 • Obavy z policistů

  I s tímto se setkáváme. Spíše se to týká žen. Ze strachu, že udělají něco špatně, bývají za jízdy zbytečně nervózní. Naše roční služba je těchto obav může zbavit.

Kolik to stojí?

Poskytujeme výjimečné cenové podmínky

Jsme nejdéle fungující subjekt v oblasti dopravních přestupků na trhu s velmi vysokou úspěšností vyřešení případů, a proto si můžeme dovolit držet oproti konkurenci velmi příznivé ceny a lepší podmínky pro vás.

Tarif řidič

Roční služba se vztahuje na konkrétního řidiče. Tarif je proto ideální pro ty, kteří často jezdí různými vozidly. Nezáleží na tom, zda řídíte vozidlo soukromé, služební či zapůjčené. Tarif se vztahuje na všechny typy vozidel – nákladní auta, autobusy, motorky, čtyřkolky atd.

3 999 Kč

Tarif vozidlo

Roční služba se vztahuje na vozidlo pod příslušnou registrační značkou. Obhájíme každého řidiče, který řídí dané vozidlo. Vhodné pro firemní či rodinná auta. Tarif se vztahuje na všechny typy vozidel – nákladní auta, autobusy, motorky, čtyřkolky atd.

3 999 Kč

Bonus

V případě dopravní nehody vám zdarma pomůžeme vymoci plné pojistné plnění od pojišťovny, která vám neoprávněně toto plnění krátí (např. strhává amortizaci vozidla).

Chci objednat roční službu

Vyplňte prosím požadované údaje a potvrďte, že jste si přečetli podmínky. Po odeslání objednávky můžete platbu uhradit buď ihned, nebo si nechat zaslat pokyny k platbě na vámi uvedený e-mail. Služba bude účinná okamžikem připsání částky na náš účet. Po obdržení platby vám rovněž zašleme důležité rady a další informace, které se vám budou na cestách velmi hodit.

Působíme po
celé republice

Jsme na Vaší straně - pište a volejte