774 350 355 [email protected] Nezávazná konzultace

Reference

Naši práci neděláme první den

Výsledky mluví za nás

V rámci řešení pokut máme nastavené takové strategie, které nám dlouhodobě zaručují 98% úspěšnost při řešení přestupků. Dle typu přestupku tak volíme osvědčené postupy. Mezi nimi je samozřejmě i podávání věcných a zákonných argumentů, jež úřady nejsou schopny včas řešit. Jednak jsou zahlceni množstvím, ale také úrovní zpracování těchto podkladů z právního hlediska. Často jim tak zbývá jediná možnost, a to je promlčení případu, čímž dojde k obhájení klienta.
Podívejte se na vybrané vyřešené případy za poslední tři roky. 

Úspěšnost vyřešených přestupků je 98 %.

Příběhy klientů

  • Naměřená rychlost

    Petrovi naměřila policie překročení rychlosti na dálnici a hrozil mu zákaz řízení na 12 měsíců. Policie často používá radary, které pouze odhadují rychlost, ačkoli by ji měly určit přesně. Podařilo se nám úspěšně prokázat nepřesnost radaru a Petr nepřišel o svoji práci obchodního zástupce.

  • Když byl Jiří již po několikáté změřen automatickým radarem, rozhodl se, že se na nás konečně obrátí. Jiřímu přicházely takzvané výzvy provozovateli vozidla, které obcím vytváří pravidelné příjmy. Jen v Praze je těchto radarů několik set a po celé ČR přibývají jako houby po dešti.

    Parkování ve městech

Působíme po
celé republice

Jsme na Vaší straně - pište a volejte