774 350 355 [email protected] Nezávazná konzultace

Bodový systém a jak na něj

O vše se postaráme, nemějte strach

Bodový systém

Při dosažení hranice 12 trestných bodů pozbývá řidič své řidičské oprávnění na dobu 12 měsíců bez možnosti prominutí části trestu. Pro navrácení oprávnění je nutné absolvovat lékařskou prohlídku, dopravněvně psychologické vyšetření a přezkoušení odborné způsobilosti v autoškole. Proti tomuto dovršení 12 bodů se lze úspěšně bránit. Máme mnoho vyřešených případů, kdy jsme klientům odečetli trestné body.

Přičítání bodů

Body v bodovém hodnocení lze vnímat jako trestné body a načítají se od 0 směrem ke 12 bodům. Body v bodovém systému řidiče jsou Vám udělovány již za drobné přestupky, jako je nepřipoutání se za jízdy bezpečnostním pásem (3 body), překročení rychlosti v obci o 10 km/h (2 body) nebo držení mobilního telefonu za jízdy (2 body). Při dosažení 12 bodů Vám přijde výzva od úřadu k odevzdání řidičského průkazu. Přičítání bodů bezpečně předejdete sjednáním naší roční služby RokBezPokut, kdy již za Vás budeme řešit dopravní přestupky zdarma.

Roční služba RokBezPokut

Naše klienty chráníme před přidělením trestných bodů v rámci ročního paušálu. Našim klientům garantujeme, že již nebudou platit žádné pokuty, nepřijdou o trestné body a nepřijdou ani o svůj řidičský průkaz.

Dosažení 12 bodů

Pokud jste 12 bodů již dosáhli, je zde stále prostor pro řešení celé situace, tak abyste nepřišli o řidičský průkaz. Základem je profesionální analýza a zastoupení zkušeným advokátem. Zajistíme Vám kompletní pomoc až do vyřešení celé věci.
Prvním krokem obrany je podání námitky, což zvládne každý. Následně je třeba ale profesionálně napadnout Vaše starší přestupky ve speciálních řízeních. Bez znalosti zákona, rozhodovací praxe soudů a bez zkušeností s danou problematikou, nemáte šanci se sami ubránit.

Řešení Vašeho vybodování

Máme stovky zdárně vyřešených případů vybodování řidiče. Pomoc z Vašeho problému Vám zajistí naši zkušení advokáti s dlouholetou praxí. Pro bezplatnou konzultaci a pomoc s Vaším problémem s dosažením 12 bodů nás kontaktuje! – Nezávazně se s námi poraďte
Případně se podívejte na obdobné řešené případy vybodovaných klientů.

Působíme po celé republice

Jsme na Vaší straně - pište a volejte